Aktualności

100 000 odsłon gdyńskiej mapy zmian

100 tys. wyswietlen kafelek_1


Po 5 miesiącach działania „Mapy zmian w Twojej okolicy” możemy z dumą powiedzieć, że została wyświetlona 100 000 razy!

Ostatnie miesiące były bardzo pracowite – już niedługo czeka nas duża aktualizacja danych zawierająca
m.in. wygrane inwestycje Budżetu Obywatelskiego, które będą realizowane w najbliższym roku.

Stworzone przez nas narzędzie jest stale ulepszane, a w wielu sytuacjach dzięki Państwa sugestiom możemy je jeszcze udoskonalać.
To wielka radość, gdy widzimy jak każdego dnia licznik pokazuje dziesiątki, setki i tysiące nowych odsłon.

Liczymy na dalszą współpracę!

- „Mapa zmian w Twojej okolicy” to strzał w dziesiątkę. Gdy rozpoczynaliśmy pracę nad narzędziem byliśmy przekonani o tym, jak ważne jest pokazywanie zmian naszego najbliższego otoczenia – osiedla czy dzielnicy. Ilość odwiedzin to z jednej strony nagroda za włożony trud i pracę, a z drugiej mobilizacja do dalszego rozwoju
mówi Jakub Ubych Przewodniczący Rady Dzielnicy Chwarzno Wiczlino, inicjator mapy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby na mapie znaleźli Państwo wszystkie gdyńskie inwestycje, zarówno te lokalne, realizowane w najbliższym sąsiedztwie, jak i te dotyczące całego miasta. Na bieżąco staramy się aktualizować mapę o informacje o zrealizowanych bądź dopiero planowanych inwestycjach, żeby dzięki niej mogli Państwo odkrywać zmiany nieustająco zachodzące w Gdyni. W najbliższych miesiącach będziemy dodawać zdjęcia części inwestycji już zrealizowanych.


Zachęcamy do zaglądania na www.mapazmian.gdynia.pl, a wszelkie uwagi prosimy kierować do Wydziału Strategii UM Gdynia na adres wydz.strategii@gdynia.pl.