Aktualności

1 500 nowych mieszkańców odebrało swój pakiet powitalny!

1500 meldunkow


Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym (tj. 19 lipca 2018 r.) wydaliśmy 1500. pakiet powitalny w ramach akcji „Witaj w Gdyni”. Oznacza to, że od początku trwania akcji, czyli od 12 lutego b.r., w Gdyni zameldowało się 1500 nowych mieszkańców. Przypominamy, że każda nowomeldująca się osoba otrzyma pakiet powitalny zawierający karnety umożliwiające skorzystanie z atrakcji, które pomogą zaprzyjaźnić się z nowym miastem. W zestawie „Witaj w Gdyni” znalazły się karnety bezpłatnego jednorazowego wstępu do takich miejsc jak Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Centrum Filmowe oraz na mecz Arka Gdynia.

Zgodnie z regulaminem Referat Ewidencji Ludności i Meldunków będzie wręczał powitalne prezenty nowym mieszkańcom do końca 2018 roku. Karnety do Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment oraz do Gdyńskiego Centrum Filmowego można wykorzystać do końca marca 2019 roku. Natomiast karnet na mecz Arki Gdynia jest ważny do końca 2018 roku, w związku z tym, możliwy jest wstęp na rozgrywki ekstraklasy odbywające się na gdyńskim stadionie do dnia 31.12.2018 r. Jednocześnie przypominamy, że otrzymany karnet Arka Gdynia należy wymienić w biurze marketingu Arka Gdynia najpóźniej 3 dni przed meczem.


Teraz kolej na Ciebie! Nie zwlekaj! Zamelduj się w Gdyni i odbierz swój pakiet powitalny z darmowymi wejściówkami i wykorzystaj je jeszcze w te wakacje!

Proces meldunku jest prosty i zajmuje zaledwie kilka minut. Formalności w Urzędzie Miasta Gdyni można załatwić nie tylko w dni powszednie, ale także w soboty w godz. 8.00-14.00. Można również zameldować się drogą elektroniczną - we wszystkie dni tygodnia za pośrednictwem platformy ePUAP. Osoby meldujące się poprzez internet, pakiet powitalny otrzymają drogą pocztową na wskazany adres.