Aktualności

Kolejni gdynianie odbierają swój pakiet powitalny!

2000 meldunkow
Już ponad 2 000 gdynian odebrało swój pakiet powitalny w ramach akcji „Witaj w Gdyni” trwającej w naszym mieście od 12 lutego 2018 roku.

Do końca bieżącego roku każda osoba, która po raz pierwszy zamelduje się w Gdyni otrzyma pakiet powitalny zawierający karnety umożliwiające skorzystanie z największych gdyńskich atrakcji. Do wykorzystania są karnety bezpłatnego jednorazowego wstępu do takich miejsc jak: Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment, Gdyńskie Centrum Filmowe oraz na mecz Arka Gdynia.

Jak się zameldować? Nic prostszego – można to zrobić przez Internet (za pośrednictwem platformy ePUAP), wówczas pakiet powitalny zostanie wysłany drogą pocztową na wskazany adres lub osobiście w Urzędzie Miasta Gdyni, także w soboty (od 8:00 do 14:00)!

Nie zwlekaj! Zamelduj się w Gdyni, odbierz swój pakiet powitalny i wykorzystaj go jeszcze w tym roku!

Karnety do Muzeum Emigracji, Muzeum Miasta Gdyni, Centrum Nauki Experyment oraz do Gdyńskiego Centrum Filmowego można wykorzystać do końca marca 2019 roku. Natomiast karnet na mecze Arka Gdynia jest ważny na mecze w 2018 roku aż do 20 kolejki.

Przed Wami mnóstwo atrakcji!